Dollarclix ile Para Kazanma Yolları

Merhaba arkadaşlar. Bugün, en fazla gelir kazandığım ve en güvenilir bulduğum para kazanma sitesi Dollarclix hakkında konuşacağım. 2015 yılından beri devam eden hizmeti, yatırım sistemi ve düzenli ödeme süreci ile en güvenilir para kazanma sitesi olan Dollarclix ile umarım bol miktarda kazanırsınız.
Bana sorarsan hala keşfedilmeyi bekleyen bir site. Clixsense kadar popüler değil, ancak kazançlarının Clixsense’den daha yüksek olduğundan emin olun. Yönetici, sitenin geliştirilmesi için çok ilgi çekici ve her türlü fikre açıktır.
Kayıt Linki: www.dollarclix.comSİTE KAZANIM ARAÇLARI


Sitede 21 takım araştırması ve uygulama şirketi bulunmaktadır. Başka bir deyişle, site para kazandıran bir sistem havuzudur. Piyasada bu kadar çok şirketi tek bir havuzda toplayan siteler yok. Ayrıca, 9 farklı anket şirketi sisteme dahil edilmiştir. Kısacası üye olduktan sonra dolar kazanmak mümkün değil. Bahsettiğim şirketler sayesinde, anketleri doldurarak, uygulama yükleyerek, oyun oynayarak, reklam izleyerek, reklamlara tıklayarak ve hatta radyo dinleyerek para kazanma şansına sahipsiniz.
Şimdi arkadaşlar burada Dollarclix sitesinin ne kadar mükemmel olduğunu anlamalıdır. Para kazanma umuduyla bir anket sitesine kayıt olursunuz. Ancak, gerçek şu ki, haftada en fazla 1-2 anket var ve bu anketlerin çoğu sizi kazanmıyor çünkü aranan kitleyle eşleşmiyorsunuz. Bir Gpt sitesine kayıt olursunuz. Haftada 1-2 uygulama veya görev göre. Para çekme sınırına ulaşmak için 3-4 ay denersiniz ve çok bekleyebilirsiniz. Ancak, her gün para kazanabilen Dollarclix için bir seçenek bulabilirsiniz. Bir gün anket yapar, bir gün reklamları, uygulama ve görevleri vb.


NE KADAR KAZANIRIM?


Ne yazık ki, ülkemiz bu tür sitelerdeki 3. Seviye ülkeler arasında olduğu için, kişisel kazançlar Seviye 1 ve 2. ülkelerden daha düşüktür. Ancak, bu durumda bile, sadece bir anketten 1 dolar kazanmak mümkündür. Tabii ki, 1 dolarlık bir anket yok. Ortalama olarak, bu sitede günde yaklaşık 0.5TRY olan günde 0.5-1 $ kazanmak mümkündür.
Karşılaştığınız en kârsız kazanç sitelerinde günlük 5TRY’ye ulaşmanın imkansız olduğundan emin olun. Bu açıdan, site oldukça çekici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir