Dropshipping ile Para Kazanın

Çevrimiçi para kazanmanın en popüler yollarından biriyle listemize başlayabiliriz. Google Trends’e göre, dropshipping’in popülaritesi hızla artıyor ve çevrimiçi para kazanmanın bir yolu olarak uygulanabilirliği vurgulanıyor. Bir girişimcinin sekiz haftada nasıl 6.667 dolar kazandığına veya bir mağaza sahibinin sadece bir çeşit ürün satarak nasıl para kazandığına dair başarı öyküleriyle, dropshipping’in çevrimiçi para kazanmanın gerçek bir yolu olduğuna dair bolca kanıt var.

Dropshipping Nedir?

Dropshipping’in ne olduğunu bilmiyorsanız: dropshipping, bir müşteriye bir ürün sattığınız bir iş modelidir, ancak tedarikçi ürünü sizin adınıza müşterilerinize depolar, paketler ve gönderir. Oberlo ile mağazanıza ekleyebileceğiniz milyonlarca ürüne erişebilirsiniz. Oberlo ayrıca tedarikçilere işi kendiniz yapmak yerine sadece birkaç tıklamayla müşteri bilgilerini göndermenizi sağlar.

Müşteri Nasıl Bulunur?

Çoğu girişimci birkaç pazarlama stratejisine odaklanmaktadır: Facebook reklamları yayınlamak, etkileyicilerin ürünlerinizi tanıtmasını sağlamak ve potansiyel müşterilere sosyal medyada Doğrudan Mesajlar (DM) göndermek.

Dropshipping Firmaları

Xmlcim.Com

Sentos.Com.tr

Hediyepaketim.com

Yenitoptanci.com

Toptanciniz.com

Dropturkiye.com

Dropship.com.tr

Oberlo.com

1 Yorum

  1. Dropshipping ile internette ilk para mı kazanmıştım. Daha sonralarında devam ederek ufak bir dükkan açtım makalenizi okuduğumda güzel siteler paylaşmışsınız tekrardan içinde eskiye dönen bir haz oluştu hocam siteniz çok başarılı devamını bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir