Evde Kıyafet Tasarlayıp Satarak Gelir Elde Etmek

Bütün ev hanımları gibi sizlerde satıştan olan bir kıyafetin tasarımını gördüğünüzde ben olsam burasını böyle yapardım, daha güzelini yapardım gibi söylenmişsinizdir. Belki de gerçekten de sizler daha güzelini yapabilirsiniz. Bu yazımızda evden çalışmak isteyen ve bu işi sevenlere yardımcı olmak için evde kıyafet tasarlayıp satmak hakkında bilgiler vereceğiz.

Bildiğiniz gibi ülkemizde yüzlerce marka, yüzlerce mağaza ve yüzlerce tasarım bulunuyor fakat tüketiciler o kadar farklı giyinmek istiyor ki artık bu yüzlerce marka ve model tüketiciye artık az geliyor. 

Eğer yaratıcı olduğunuzu düşünüyorsanız belki içinizde bir tasarımcı yatıyor olabilir. İşte bu tasarımcıyı ortaya çıkarmak için bu yazımızı beğeninize sunduk.  Bu işe giren onlarca insan şuanda kendi markalarını çıkartmış durumdular. Tabi ki her iş gibi buda bir anda çok büyüyemez fakat hem boş vaktinizi keyifli bir şekilde değerlendirebilir hem de ek gelir elde edebilirsiniz.

Hatta bir noktadan sonra diğer işiniz ek gelir haline dönüşebilir. Evde kıyafet satma işi aslında 2 ye ayrılıyor, birinci kısım kıyafetleri tasarlayıp satıcılara sunuyor, ikinci kısım ise bu tasarlanmış elbiseleri alıp üzerine belli bir kâr koyarak satışını gerçekleştiriyor.  Dilerseniz bu işe öncelikle satış olarak girerek, diğer tasarımcıların sattığı değişik ürünler ile kafanızda bir model yaratabilir, dilerseniz de kafanızdaki modeli tasarlayıp satış yapanlara göndererek evde kıyafet yapıp satabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir