Farklı Para Kazanma Yolları 2020

Bu yıl kendinize biraz ekstra para kazandıracak yeni para kazanma fikirleri mi arıyorsunuz?

FreePara olarak her zaman yeni para kazanma fikirleri ya da ekstra para kazanmanın kanıtlanmış yolları konusunda çalışıyoruz.

Belki borcunuzu ödemeye yardımcı olacak yeni fikirler arıyorsanız. Belki bir hobiyi finanse etmeye, kendi işinizi kurmaya veya geleceğe tasarruf etmeye çalışıyorsunuzdur. Ya da belki de her ay bütçenizde ekstra bir kıpır kıpır artışın olması için yeterli para kazanmak istiyorsunuz.

Para mutluluğa dönüşmese de, hayat genellikle cebinizde biraz ekstra para ile çok daha az streslidir.

Gerçekte ödeme yapan bir tasarruf hesabı açın

Son zamanlarda paranı nereye koydun? Bir çek hesabında durmasına izin veriyor musunuz? Madeni para kavanozunda mı? Kanepe minderlerinin altında mı? Orada olanlardan (veya orada olmayanlardan) korktuğunuz için banka hesabınıza bakmayan insanlardan birisiniz?

Neden ekstra paranızı gerçekten ödeyen bir tasarruf hesabında saklamıyorsunuz? Ek gelir elde etmenin yollarını arıyorsanız, burası başlamak için kolay bir yerdir (ve sadece 10 dakika sürer!).

Discover Bank (FDIC Sigortalı), ulusal ortalamadan çok daha yüksek bir faiz oranı ödeyen böyle bir bankadır (sitelerini en güncel fiyat bilgileri için kontrol edin). Aylık ücret veya minimum depozito tutarı yoktur.

Paranızın daha da fazla para kazanmasını istiyorsanız, bunu yapmanın en kolay yolu budur.

Kilo Vererek Para Kazanın

Karar vermeden önce bir sonraki yeni yılın gelmesini mi bekliyorsunuz? (Evet yanıtı verirseniz utanmayın. Sırrınız bende güvende.)

Size kilo vermenizi sağlayacak bir şirket olduğunu söylersem ne olur? Beklemeyi bırakmanın ve o yılların geçmesine izin vermenin durmasının zamanı geldiğini kabul eder misiniz?

HealthyWage, kullanıcılarını kilo vermeye motive eder. Temel olarak belirli bir kilo vermek için kendinize bir süre (en az altı ay) verirsiniz. Ardından, her ay kendinize karşı ne kadar bahis oynamak istediğinize siz karar verirsiniz.

Bu kiloyu kaybederseniz, HealthyWage size ödeme yapar. Ödül Hesaplayıcılarını kontrol ederek başlayın ve ne kadar kazanabileceğinizi görün.

Evinizin her tarafına dağılmış yapılacaklar listesi olan insanlardan biri misiniz? Bilirsiniz, bu küçük günlük hatırlatıcılar, bir market listesi veya belki de bir kova listesi?

Listverse ile Para Kazanın

Listverse dünyanın en popüler web sitelerinden biridir. Ancak sizi şaşırtacak şey, okuyucuları için ilginç listeler hazırlamak için size gerçekten para ödeyecekleri. Daha da etkileyici olan, kabul edilen her kullanıcı tarafından gönderilen liste için vereceği 100,00 ABD dolarıdır (İpucu: her liste kabul edilmez).

Sizi ilgilendiren herhangi bir konu hakkında yazabilirsiniz: 1) içerik benzersizdir ve 2) listedeki her bir öğeyi açıklayan 1-2 paragrafı yönetebilirsiniz.

Bonus: Bir blogunuz veya yerleşik bir Twitter hesabınız varsa (ve listeniz kabul edilirse) listenin en alt kısmına bağlanırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir