Online Para Kazanmak

Fotoğraflarınızı Çevrimiçi Satın

Giderek daha görsel hale gelen bir internette, web sitesi sahipleri, blog yazarları, e-yayıncılar, video yapımcıları ve diğerlerinin içerikleri için kaliteli fotoğraflara ihtiyaçları vardır. Ancak, fotoğraflarınızdan para kazanmak için profesyonel bir fotoğrafçı olmanıza gerek yoktur. Akıllı telefonunuzdan kaliteli fotoğraflar genellikle çevrimiçi satmak için yeterince iyidir.

Çoğu stok fotoğraf sitesi, genellikle PayPal aracılığıyla fotoğrafınızın satışının% 15 ila% 60’ını öder.

Fotoğraf ve grafiklerinizi satabileceğiniz yerler şunları içerir:

123RF
Adobe Stock (resmi olarak Fotolia)
BigStockPhoto
Depositphotos’un
Dreamstime
FreeDigitalPhotos.net
iStock

Arabanızla Para Kazanın


İnsanları taksicilik yaparak taşımak, arabanızı kiralamak veya reklamcılık işletmeleri gibi arabanızdan para kazanmanın birkaç yolu vardır.

Arabanızı para kazanmak için kullanmadan önce, özellikle de normalden daha fazla sürüyorsanız, arabanızı para kazanıcı olarak kullanmak için kazandığınızdan daha pahalıya mal olabileceğinden, sayıları çalıştırın. Amortisman, aşınma ve yıpranma ve gaz giderlerini etkileyen faktörler, sürüşün ekstra para kazanmanın uygun maliyetli bir yolu olup olmadığına karar verir.

Arabanızı sürmeniz için size ödeme yapacak kaynaklar şunları içerir:

MyFreeCar
BrandYourCar
Uber
lyft
Turo

Gizemli Alışveriş Yapan Kişi Olarak Ödenin


Gizemli alışveriş düzenli bir gelir elde etmeyecek, ancak ekstra para kazanmanın ve ücretsiz ürünler almanın eğlenceli bir yolu olabilir. Gizemli alışverişlere kaydolmak ücretsiz olmalıdır. Size para yükleyen herhangi bir yer muhtemelen meşru bir gizemli alışveriş şirketi değildir.

Ayrıca, gizemli alışveriş yapan şirketler profesyonellik gerektirir ve genellikle bir mağaza veya restoran ziyaret etmenin ötesinde başka görevleri yerine getirmenizi gerektirir. Belirli bölümleri ziyaret etmeniz, belirli ürünleri satın almanız veya belirli bilgiler için diğerlerini sorgulamanız istenebilir. Bir alışveriş görevinden sonra, deneyiminiz ve bulgularınız hakkında ayrıntılı bir rapor göndermeniz gerekir.

Gizemli alışveriş yapanların bulunduğu yerler:

  • A Closer Look
  • Call Center QA (telephone mystery shopper)
  • The Performance Edge

2 Yorum

  1. Online para kazanmak günümüzde olmazsa olmazlarımızın başında geliyor. Özellikle ekonomik açıdan sıkıntı yaşayan aileler, ekstradan internet üzerinden kazanç sağlayarak evin geçimine bir nebze olsun fayda sağlıyorlar. Yada internetten para kazanarak büyük ölçüde geçimini sağlayan kişilerde mevcut. Sadece doğru mecraları bulup, yolumuza devam etmemiz gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir