Online Para Kazanmanın 2 Etkili Yolu

Kendi E-Ticaret Web Sitenizi Kurun

Web sitenizden fiziksel ürünler sattığınız yer burasıdır. Bunu yapmanın en yaygın (ve sorunsuz) yolu dropshipping yöntemidir; web sitenizdeki siparişleri alırsınız ve ürünleri sizin için üreten ve gönderen üçüncü taraf bir kaynak kullanırsınız.

Yapmak isteyeceğiniz anahtar şey, belirli bir nişe odaklanmak ve sadece bu pazara hitap eden özel bir mağaza olmak, Amazon.com gibi tüm insanlar için her şey olmaya çalışmayın.

Amazon.com’dan bahsetmişken, Amazon.com, eBay.com, Etsy.com, vb.Gibi diğer web sitelerine girmek isteyebilirsiniz, ancak kendi web varlığınıza sahip olduğunuzdan emin olmak istediğiniz ek kişilere ulaşma yolu kendi mağaza ile böylece iş üzerinde% 100 kontrol var.

Çevrimiçi Yayıncılık (E-kitaplar)


Mevcut mesleğiniz ve yaşam tarzınız ne olursa olsun, muhtemelen içinizde çığlık atmaya çığlık atan bir kitap vardır. Amazon’un Kindle Direct Publishing (KDP) platformu binlerce kişiye yayınlanmış yazar olma ve para kazanma şansı verdi. Ayrıca daha köklü ve geleneksel yayıncılar tarafından fark edilmenin bir yolu olabilir.

E-kitapları yalnızca Amazon.com gibi platformlarda satmakla kalmaz; ancak e-kitapları doğrudan kendi web sitenizden de satabilirsiniz. Bu, e-kitaplarınızı daha yüksek fiyatlarla satmanıza ve tüm kârları elde etmenize olanak tanır.

Birden fazla e-kitabı daha büyük “paketler” halinde yeniden paketleyebilir veya e-kitapları daha yüksek biletli çevrimiçi kurslar, hatta koçluk ve danışmanlık hizmetleri satmak için bir temel olarak kullanabilirsiniz.

E-kitap yayınlamak pasif gelir elde etmenin, daha büyük projelere dönüşmenin ve pazarınızda uzman olarak otoritenizi oluşturmanın harika bir yoludur.

Kullanımı kolay araçlar, dış kaynak grafiklerine erişim, kapak tasarımı vb. İle herkes bir kitabı kendi kendine yayınlayabilir ve büyük bir yayıneviyle aynı profesyonel mevcudiyet ve güvenilirliğe sahip olabilir.

Birçok insan için, bir kitap yazma fikri korkutucu olabilir, ancak kendi web sitenizde sattığınız e-kitaplar yazıyorsanız veya Amazon Kindle’da yayınlıyorsanız, belirli bir nişe daha odaklanmış daha kısa kitaplar yazabileceğinizi unutmayın. veya yayınla … aylarca veya yıllarca süren kitaplarınız yok.

1 Yorum

  1. Aslıda diyorum bırak blog, haber sitesini yap bir e-ticaret sitesi anlaş firmalarla ucuza al üstüne karını koy sat. Ama kendi üretmediğim şeyi satmak bazen saçma geliyor. Sizce yapmalı mıyım? E-kitap ile neler yapılabilir sizce, grafik işlerini yapmayı çok severim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir